სავაჭრო ფინანსები და სამუშაო კაპიტალის გადაწყვეტილებები
ჩვენ ვმახსენებთ პრემიერ სავაჭრო და პროექტის ფინანსურ ინსტრუმენტებს. ჩვენი გუნდი ათწლეულის განმავლობაში იყო ინდუსტრიაში, გამოცდილებით, თქვენი რთული ვაჭრობისა და ფინანსური ტრანზაქციების გასაგებად.
ხართ თუ არა იმპორტიორი, ექსპორტიორი თუ კონტრაქტორი, ჩვენ ვცდილობთ მიიღოთ ოპტიმალური გადაწყვეტა თქვენი ბიზნესის მოთხოვნისთვის.
ჩვენი მომსახურება საქართველოში:
ჩვენი სავაჭრო ფინანსების ექსპერტთა გუნდი დაგეხმარებათ მიღწევაში-
1. საკრედიტო წერილები
2. საკრედიტო ლოდინის წერილები
3. საბანკო გარანტიები
4. შესრულების გარანტიები
5. მოთხოვნის გარანტიები
6. Bid / სატენდერო ობლიგაციები
7. მზად, სურვილი, შეუძლია (RWA)
8. კომფორტის წერილი (BCL)
9. წინასწარი რჩევა.
Oთქვენი კომპანია უზრუნველყოფს არაუზრუნველყოფილ ფინანსურ ინსტრუმენტს ბანკების მეშვეობით ბიზნესისთვის საქონლის იმპორტისა და კაპიტალის გაზრდისთვის. ჩვენ ვვაჭრობთ საკუთარი ანგარიშებით, როგორც დირექტორები და ვტენთ საფასურს კლიენტებისთვის ინსტრუმენტების მიწოდებისთვის. ჩვენ ასევე ცნობილი ვართ როგორც ACCOUNTSHOLDERS და არა ბროკერები.
ჩვენი საქმიანობა გავლენას არ ახდენს ნებისმიერი ბანკის შესაბამის საბანკო საკრედიტო ხაზებზე, რომლებიც იღებენ ჩვენს ინსტრუმენტს და მიმღებ ბანკებს არ სჭირდებათ შესაბამისი საკრედიტო ხაზები ჩვენს გამცემ ბანკებთან, რათა ჩვენთან გარიგება გააკეთონ. ჩვენ გამოვცემთ ინსტრუმენტებს ჩვენი საკუთარი საკრედიტო ხაზების წინააღმდეგ, როგორც ძირითადი ანგარიშის მფლობელები და ყველა ჩვენი ინსტრუმენტი ნაღდი ფულია
ჩვენი ბიზნეს მოდელი ვითარდება ადგილობრივი და საერთაშორისო ბანკებისა და სხვა ფინანსური ინტუიციების გარშემო. მოკლედ, ჩვენ ვართ გირაოს პროვაიდერები ბანკის კლიენტებისთვის, რომლებსაც შეიძლება არ ჰქონდეთ გირაოს უსაფრთხოება საბანკო ობიექტების უზრუნველსაყოფად. ჩვენ გთავაზობთ არასაიმედო ფინანსურ პროდუქტებს ხარისხის საბანკო ტრანზაქციების მხარდასაჭერად, რაც სხვაგვარად შეიძლება არ დასრულდეს გირაოს უსაფრთხოების გამო. ჩვენ არ ვეჯიბრებით ბანკებს; ჩვენ მათთან ვმუშაობთ, რათა დავასკვნათ გარიგებები, რომლებიც სხვაგვარად შეიძლება არ დასრულდეს გირაოს უსაფრთხოების გამო. ჩვენი ტრანზაქციების 90% -ზე მეტი არის რეფერალები ადგილობრივი ბანკების, მიკროფინანსო კომპანიებისა და სალიზინო კომპანიებისგან
ჩვენი მინიმალური გარიგება LC– სთვის არის $ 250,000 და $ 500,000 SBLC / BG. ჩვენი მინიმალური საფასური არის გარიგების სახის ღირებულების 5% -დან. ჩვენ არ ვტენავთ წლიურ საფასურს; ჩვენ მხოლოდ ბრტყელ საფასურს ვტენხავთ ტრანზაქციების სახის ღირებულებაზე. ჩვენ არ გვაქვს მაქსიმალური ტრანზაქციული

Trade Finance and Working Capital Solutions
We providerpremier trade and project finance instruments. Our team have been in the industry since a decade with expertise to understand your complex trade and financial transactions.
Whether you are an importer, exporter, or contractor, we strive to get you the optimal solution for your business requirement
Our Services in Georgia:
OurTrade Finance expert team will help you to achieve-
1. Letters of Credit
2. Standby Letters of Credit
3. Bank Guarantees
4. Performance Guarantees
5. Demand Guarantees
6. Bid / Tender Bonds
7. Ready, Willing, Able (RWA)
8. Comfort Letter (BCL)
9. Pre-Advice.
Our company provides unsecured financial instrument via the banks to businesses for imports of goods and for raising capital. We trade with own accounts as principals and charge a fee for providing the instruments to clients. We are also known as ACCOUNTSHOLDERS and not brokers.
Our activities do not affect any corresponding Banking credit lines of any bank receiving our instrument, and the receiving banks do not need to have any corresponding credit lines with our issuing banks in order to do a transaction with us. We issue the instruments against our own credit lines as principal ACCOUNT HOLDERS, and all our instruments are cash backed
Our Business Model evolves around the local and international Banks and other financial intuitions. In short, we are collateral providers to the bank’s clients who may not have collateral security to secure their banking facilities. We provide unsecure financial products to support quality banking transactions which might otherwise not completed because of collateral security. We do not compete with the banks; we work with them to conclude transactions which might otherwise not concluded due to collateral security. Over 90% of our transactions are referrals from local banks, micro finance companies, and leasing companies
Our minimum transaction for LC is $250,000 and $500,000 SBLC/BG. Our minimum fee is from 5% of the face value of the transaction. We do not charge annualized fees; we only charge flat fees on the face value of the transactions. We have no maximum transactional value; our maximum depends on the experience of the client in the same business.